PHİLİPS 32PFL7404H/12 HOPARLÖR 242226400704 242226400702 SPEAKERS 12OHM 10W + 12OHM 7W
(0) Yorum -
32695 Puan
Marka
Stok Kodu
UYPJWSQXE8
326,95 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
*60,85 TL 'den başlayan taksitlerle!
PHİLİPS 32PFL7404H/12 SPEAKERS
12OHM 10W
12OHM 7W
ÜRÜNÜMÜZ ORİJİNAL ÇIKMA 2.EL KULLANILMIŞ OLUP
TÜM TESTLERİ VE BAKIMLARI YAPILARAK SATIŞA SUNULMUŞTUR
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
PHİLİPS 32PFL7404H/12 HOPARLÖR 242226400704 242226400702 SPEAKERS 12OHM 10W + 12OHM 7W UYPJWSQXE8