LG ULTRAWİDE 34WL750-B 34'' GAMİNG MONİTÖR
(0) Yorum -
2133508 Puan
Kategori
Marka
LG
Stok Kodu
RRCN5K2FXR
21.335,08 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
*3.970,70 TL 'den başlayan taksitlerle!
LG ULTRAWİDE 34WL750 MONİTÖR 34''
ÜRÜN OUTLET ÜRÜNDÜR
KUTU VE AKSESUARLARI MEVCUTTUR
ÖZELLİKLER;
3D Desteği
Yok
Ağırlık
8,4
Boyutlar
829.9 x 548.9 x 252.4mm (Up)
Çözünürlük (max)
3440 x 1440
Dahili Hoparlör
Yok
DisplayPort
Var
Dokunmatik Ekran
D-Sub (VGA)
Ekran Büyüklüğü (İnç)
34 inç
Görüntü Oranı
21:9 (Ultra Geniş Ekran)
HDMI
2
HDR
Kamera
Kontrast Oranı (mnt)
1000:1
Kullanım Amacı
Profesyonel
Parlaklık (cd/m)
300 cd
Renk Sayısı
1,07 Billion
Sync Teknolojisi
FreeSync
Tepki Süresi
5 ms
Vesa Uyumluluğu
Yenileme Hızı (Hz)
60 Hz